Gratis spellen

Automat do gier – Starburst

FabrikantNetEnt
Trommels5
Rijen3
Winlijnendertig
RTP96.09%
Max winstx50.000
BeweeglijkheidKort
Min / Max-inzet 0.01/1

Gracz może zmienić liczbę aktywnych linii i wielkość zakładu. Aby uprościć rozgrywkę, istnieje również przycisk do automatycznej gry. Dzięki niemu możesz ustawić liczbę obrotów, które zostaną wykonane automatycznie.

Jest to slot z niską wariancją, nie jest ona na tyle zła, aby utrzymać równowagę, nie pozwalając jej zbytnio spaść. Zwiększenie salda na tym slocie jest dość trudne. Pomimo regularnego wydawania symboli wild, slot również regularnie umieszcza różne postacie po bokach wilda, co nie daje mu dużej wygranej. Szanse na złapanie 3 symboli wild nie są duże.

Gra bonusowa

Brak symbolu Scatter oznacza brak rund bonusowych. Twórcy gry zrekompensowali to jednak bardziej rozbudowanymi funkcjami symbolu Wild. Może pojawić się na bębnach 4, 3 i 2. Jeśli na linii wypadnie 1 lub więcej takich ikon, zastępują one cały pion na bębnie. Więc można uzyskać nowe bonusy w kasynie w postaci dodatkowych płatności.

Następnie jest jeszcze 1 darmowy obrót ze stałym bębnem, gdzie Wilds pozostają. Jeśli podczas re-spin wypadnie jeszcze jeden symbol Wild, to 2 bębny zostaną unieruchomione jednocześnie, a następnie wygrana zostanie wypłacona.

Uitbetalingstabel

 345
Fioletowe i niebieskie kryształy51025
Czerwony kamień71540
Zielony kamień8twintig50
Żółty diament102560
Szczęśliwa siódemka2560120
BAR50200250
Terug naar boven knop