Jakie bonusy Betamo mogę otrzymać?

Wszystkie możliwe bonusy, które możesz otrzymać w tym klubie są opisane tutaj. Oferty, które obowiązują w danej chwili, znajdziesz w sekcji z bonusami. Tam też podane są zasady i warunki ich uzyskania.

Bonus na start

Bonus powitalny lub Bonus na start. Nowi gracze otrzymują prezent za rejestrację i pierwszy depozyt. Mogą to być doładowania, free spiny lub jedno i drugie. Najczęściej, aby otrzymać bonus, trzeba podać kod promocyjny. Jest to określone w regulaminie bonusu. Również w warunkach jest określone, ile free spinów gracz otrzymuje i w jakiej grze może je wykorzystać.

Bonus od depozytu

Bonus od depozytu. Możesz również otrzymać Reload, darmowe obroty, lub wszystkie naraz za dokonanie depozytu. 

Free spiny

Darmowe spiny. Oprócz liczby spinów, regulamin określa maksymalny limit wygranych, które można uzyskać z jednego darmowego obrotu.

Zwrot pieniędzy

Cashback. Pozwala na odzyskanie części utraconych pieniędzy — 5%, 15%, a nawet 50%. Płatności dokonywane są w określonych terminach (dzienne, tygodniowe, miesięczne) lub na życzenie użytkownika. Częściej niż nie, cashback posiada również wager.

Bonus dla highrollerów

Bonusy dla highrollerów. Dla graczy, którzy preferują wysokie stawki, kasyno oferuje specjalne promocje. Może to być zwiększone doładowanie o kilka tysięcy złotych. Albo zwiększony limit wypłat. Jak również osobisty kod promocyjny lub zaproszenie do zamkniętego turnieju.

Dodaj komentarz

Back to top button